Zihin Okuma Nedir?

İnsanın zihninden geçenler, duyguları hisleri anlaşılabilir mi? Tabii ki evet. Lakin bunu herkesin veya herhangi birinin yapması pek de mümkün değildir. Zihin okuma, işinde uzman kişiler yani gerçek falcı tarafından yapılabilecek bir işlemdir. Enerjisi yüksek ve kuvvetli olmalıdır. En önemli nokta enerjidir. Enerjisi yüksek olmayan bir kimse bu işlemi gerçekleştiremez. Zihin okuma işlemini yapan kişiler dikkatli seçilmelidir. Aksi takdirde yanlış sonuçlar ortaya çıkar. Karşısında bulunan birinin ya da söylenen başka bir kişinin zihni, bu işlem ile okunabilir. Büyük bir dikkat ve odaklanma gerektirir. 

İnsanda bulunan frekans, diğer bazı frekansları da toplayabilir. Frekanslarını kontrol edebilen bir kimse yani gerçek falcı bunu oldukça iyi yapar. Enerjisini ve motivasyonunu bu yönde odaklar. Böylece istenen kimsenin zihninden geçen düşünceler, fikirler, duygular öğrenilir. Zihin okuma yaptırmak isteyen kişi mutlaka işlemi yaptıracağı kişiyi iyi seçmelidir. Alnında profesyonel olan kişi ancak bunu düzgün ve doğru yapabilir.

Nasıl Bakılır?

İşlemi yaptıracak kişi, kimin zihninin okunmasını istiyorsa önce bunu bildirmelidir. Zihni okunacak olan kişiye ait bazı bilgiler gerekir. Öncelikle adı soyadı ve doğum tarihi mutlaka söylenmelidir. Gerekli bilgiler alındıktan sonra zihin okuma işlemine başlanır. Okuma işlemini yapacak kişinin frekansları ve enerjisi çok önemlidir. Yaydığı frekanslar ile zihin okuyabilir. Ayrıca önce gevşer daha sonra tamamen işleme odaklanır ve imgeleme gücünü kullanır. Bu sayede istenen kişinin zihninden geçenleri öğrenir. Bu esnada farklı şeyler düşünülmemeli ve tamamen işleme odaklanılmalıdır. Farklı şeyler düşünmek işlemin yapılmasını zorlaştırır. Zihin tamamen berrak ve temiz olmalıdır. Hem yapan kişi hem de yapacak kişi her noktasıyla bu olaya dikkatini vermelidir. 

Gerekli bilgilerin temel ve bilinen şeyler olması nedeniyle yaptıracak kişiyi pek fazla sıkıntıya sokmaz. Gerçek falcı sizden sadece yapılacak kişinin adını ve doğum tarihini ister. Oldukça etkili ve başarılı bir yöntemdir. Böylelikle yapılan kişinin fikirleri öğrenilir ve ona karşı nasıl davranılması gerektiği fikrine sahip olunur.

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Suzan

ilk defa su falı baktırdım. başta tereddüt ettim ama sizin enerjinizi alınca iyi ki baktırdım dedim. bana dedikleriniz doğru çıktı. Enerjinize ve dediklerinize hayran kaldım. İyi ki tanıştık.

Fadime

Bir çok yer de fal baktırdım böyle falcılar görmedim ekipteki herkese baktırdım hepsinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. İyi ki rastlamışım size.

Eray

Kahve+tarot baktırdım. Yaşadıklarımı aynen bildi. Kendisini şaşkınlıkla dinledim.Teşekkür ederim.

Cem

Ben işimle ilgili karar vermeden önce buraya kesinlikle bir fal baktırırım. Daha yanılmadılar.Seve seve yorumumu yapıyorum buraya. Çok teşekkür ederim sizlere.

Hacer

Bir arkadaşımın siz de baktırdığı falı öve öve bitiremediği için içimde bir merak uyandı. İnanmayarak baktırdım. Ama o nasıl bir fal bakma beni hiç tanımayan falcı resmen hayatımı anlattı Hala şok içindeyim ... Teşekkür ederim bu güzel tecrübeyi bana yaşattığınız için.

Büşra

Resmen içimi okudu . dediklerinden sonra hemen çıkar mı ? Bundan sonra tek fal baktıracağım yer burası.

Sevim

erkek arkadaşımdan bir sene önce ayrıldık. Hiç arayıp sormuyordu. Falcı hanım belki inanmacaksınız ama bu öğleden sonra seni arayacak dedi. saat 4 de erkek arkadaşım aradı. Yani ne diyebilirim ki ....Hiç bir yere yorum yapan biri değilim ama buraya yorumu seve seve yaptım. İyi ki varsınız.

İsmail

Hakikaten çok şaşırtıcı. Özellikle fal baktırma sebebim olan çok merak ettiğim iki özel konuya da nokta atışı cevap buldum. 3 tane de benden soru istedi. Gerek bile kalmadı soru sormaya . Çok teşekkürler.

Elif

Yani müthiş . Net tarih ve neredeyse isimde harflerin tamamı ve olası olaydaki kişi sayısı bile anlatılmayacak kadar mükemmel. Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Nasıl biliyorlar ?

Arzu

Böyle bir şey olabilir mi ? 2 gün sonra tapu işleriyle uğraşacaksınız dedi falcı. Dedim ne alaka. Şu an tapuda işlerimiz az önce bitti. Pes doğrusu . Bayıldım resmen.