Tepsi Falı Nedir?

Kökeni Afrika’ya dayanan Tepsi falı, oldukça karmaşık bir bakıma sahiptir. Zaten bundan dolayı da bakımı epey zordur. Günümüzde hala tam olarak çözülememiş pek çok gizemi bulunmaktadır. Hala bakılmaya devam eden Tepsi falında pek çok farklı metod ve farklı yöntem bulunur. Tamamen bakan kişinin uzmanlığına bağlı olarak değişim gösterebilmektedir. Tarihi çok eski olduğu için zaten üzerinde farklı teknikler geliştirilmesi oldukça doğaldır.

Nasıl Bakılır?

Bakımı için ise öncelikle bir kahve içilmesi gerekir. Tıpkı kahve falında olduğu gibi. Daha sonra içilen kahvenin telveleri tepsiye dökülür. Negatif enerjinin uzaklaştırılması için bir mum yakılmalıdır. Ayrıca birde tütsü yakılması çok daha iyi olmasını sağlayacaktır. Böylece ortamda bulunan tüm kötü enerji temizlenecektir. Bu işlemler daha net ve verimli bir sonuç elde edilmesini sağlamaktadır. Kahve içilen fincanın içi, kişinin iç dünyası ve geçmişi hakkında bilgi verir. Lakin tepsiye dökülen kısım ise gelecek ile alakalıdır. Akılda kalan tüm sorulara cevap verebilecek bir fal çeşididir.  Büyük bir enerji gerektirir ve oldukça zorlayıcı bir faldır. Sadece işinde uzman ve gerçek falcı bu fala bakabilmektedir. 

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Suzan

ilk defa su falı baktırdım. başta tereddüt ettim ama sizin enerjinizi alınca iyi ki baktırdım dedim. bana dedikleriniz doğru çıktı. Enerjinize ve dediklerinize hayran kaldım. İyi ki tanıştık.

Fadime

Bir çok yer de fal baktırdım böyle falcılar görmedim ekipteki herkese baktırdım hepsinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. İyi ki rastlamışım size.

Eray

Kahve+tarot baktırdım. Yaşadıklarımı aynen bildi. Kendisini şaşkınlıkla dinledim.Teşekkür ederim.

Cem

Ben işimle ilgili karar vermeden önce buraya kesinlikle bir fal baktırırım. Daha yanılmadılar.Seve seve yorumumu yapıyorum buraya. Çok teşekkür ederim sizlere.

Hacer

Bir arkadaşımın siz de baktırdığı falı öve öve bitiremediği için içimde bir merak uyandı. İnanmayarak baktırdım. Ama o nasıl bir fal bakma beni hiç tanımayan falcı resmen hayatımı anlattı Hala şok içindeyim ... Teşekkür ederim bu güzel tecrübeyi bana yaşattığınız için.

Büşra

Resmen içimi okudu . dediklerinden sonra hemen çıkar mı ? Bundan sonra tek fal baktıracağım yer burası.

Sevim

erkek arkadaşımdan bir sene önce ayrıldık. Hiç arayıp sormuyordu. Falcı hanım belki inanmacaksınız ama bu öğleden sonra seni arayacak dedi. saat 4 de erkek arkadaşım aradı. Yani ne diyebilirim ki ....Hiç bir yere yorum yapan biri değilim ama buraya yorumu seve seve yaptım. İyi ki varsınız.

İsmail

Hakikaten çok şaşırtıcı. Özellikle fal baktırma sebebim olan çok merak ettiğim iki özel konuya da nokta atışı cevap buldum. 3 tane de benden soru istedi. Gerek bile kalmadı soru sormaya . Çok teşekkürler.

Elif

Yani müthiş . Net tarih ve neredeyse isimde harflerin tamamı ve olası olaydaki kişi sayısı bile anlatılmayacak kadar mükemmel. Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Nasıl biliyorlar ?

Arzu

Böyle bir şey olabilir mi ? 2 gün sonra tapu işleriyle uğraşacaksınız dedi falcı. Dedim ne alaka. Şu an tapuda işlerimiz az önce bitti. Pes doğrusu . Bayıldım resmen.