Tarot Nedir?

Tarot destesi Büyük Arkana (22 kart) ve Küçük Arkana (56 kart) olarak ikiye ayrılır.
Tek kart ve 3’lü açılım, genel olarak tüm sorularınıza yanıt alabilmek içindir. 7’li kariyer açılımı, profesyonel hayatınızla ve aşk hayatınızla ilgili soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir açılımdır ve kariyer planınızı çizmede faydalı olacaktır. 10’lu keltik açılımı, gelecek, geçmiş ve günümüz olaylarının kartlarla yorumlanması için seçilebilir.

Nasıl Bakılır?

Tarot kartları, yüzyıllardan beri hem kullanıldı hem de dünyanın her yerinde bu kartları okuyanlar tarafından istismar edildi. “Kahin” olmak isteyenlerin çoğu kendilerine gelen insanları yanlış yönlendirdi. Bilgi vermek isteyen bir tarot okuyucusu, danışanına pozitif yaklaşmalı ve onu yargılamadan pozitif bir tutum izlemelidir. Tarot ve tarot sembolleri üzerine çalışan bir kişi iç dünyasının kapısını sezgiye açar. Celtic Haçı açılımı, özel bir örnekte on adet kartın açılımından ibarettir. Greer’e göre on adet kart kullanılma sebebi, “10″ nun, bir dönemin tamamlanmasının sembolü olmasıdır ve böylece her bir açılım, bir bütünü oluşturacaktır. Celtic Haçı yayılımı, büyük bir haç oluşturmak üzere dört tarafında birer kartla çevrelenmiş, merkezde haç şeklinde karşılıklı konmuş iki kart’tan (Bir minyatür haç) oluşmaktadır. Haçın sağ tarafına yerleştirilen dört dikey kart, asayı oluşturur.

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Suzan

ilk defa su falı baktırdım. başta tereddüt ettim ama sizin enerjinizi alınca iyi ki baktırdım dedim. bana dedikleriniz doğru çıktı. Enerjinize ve dediklerinize hayran kaldım. İyi ki tanıştık.

Fadime

Bir çok yer de fal baktırdım böyle falcılar görmedim ekipteki herkese baktırdım hepsinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. İyi ki rastlamışım size.

Eray

Kahve+tarot baktırdım. Yaşadıklarımı aynen bildi. Kendisini şaşkınlıkla dinledim.Teşekkür ederim.

Cem

Ben işimle ilgili karar vermeden önce buraya kesinlikle bir fal baktırırım. Daha yanılmadılar.Seve seve yorumumu yapıyorum buraya. Çok teşekkür ederim sizlere.

Hacer

Bir arkadaşımın siz de baktırdığı falı öve öve bitiremediği için içimde bir merak uyandı. İnanmayarak baktırdım. Ama o nasıl bir fal bakma beni hiç tanımayan falcı resmen hayatımı anlattı Hala şok içindeyim ... Teşekkür ederim bu güzel tecrübeyi bana yaşattığınız için.

Büşra

Resmen içimi okudu . dediklerinden sonra hemen çıkar mı ? Bundan sonra tek fal baktıracağım yer burası.

Sevim

erkek arkadaşımdan bir sene önce ayrıldık. Hiç arayıp sormuyordu. Falcı hanım belki inanmacaksınız ama bu öğleden sonra seni arayacak dedi. saat 4 de erkek arkadaşım aradı. Yani ne diyebilirim ki ....Hiç bir yere yorum yapan biri değilim ama buraya yorumu seve seve yaptım. İyi ki varsınız.

İsmail

Hakikaten çok şaşırtıcı. Özellikle fal baktırma sebebim olan çok merak ettiğim iki özel konuya da nokta atışı cevap buldum. 3 tane de benden soru istedi. Gerek bile kalmadı soru sormaya . Çok teşekkürler.

Elif

Yani müthiş . Net tarih ve neredeyse isimde harflerin tamamı ve olası olaydaki kişi sayısı bile anlatılmayacak kadar mükemmel. Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Nasıl biliyorlar ?

Arzu

Böyle bir şey olabilir mi ? 2 gün sonra tapu işleriyle uğraşacaksınız dedi falcı. Dedim ne alaka. Şu an tapuda işlerimiz az önce bitti. Pes doğrusu . Bayıldım resmen.