Sarkaç Falı Nedir?

Sarkaç falı nedir diğer ismiyle asa falı olarak bilinmektedir. Bir tahmin masasının üstünde bakılan Sarkaç falı haritaların üzerinde istenilen sorulara cevap bulmak ile bakılan yöntemdir. İnsan duyarlılığının kullanılarak, canlı veya cansız olan tüm varlıkların kişilerin hayatlarına etkisi olan durumu araştırılmaktadır.

Nasıl Bakılır?

Gümüş ya da tamamen bakır olan bir kolye sarkaç falına bakmanız için yeterli olacaktır. İsterseniz sarkaç falı bakarken birisinden yardım alabilirsiniz. Birinin kolyeyi tutarak sizin sallamanıza ortam oluşturması yeterlidir. Ancak kolye kişinin el titremesinden ya da nefesinden etkilenerek doğru yanıtlar almanıza engel olabilir bu nedenle mutlaka başka bir sabit yere kolyeyi asmanız gerekecektir. Bu bir kapı kolu ya da pencere kolu olabilir.

Kolyenin yerini ayarladıktan sonra kolyeyi hafifçe bir şekilde sallayın sağ eliniz evet sol eliniz hayır anlamına gelmektedir. Kolye durana kadar en çok hangi elinize yakınlaştıysa sorduğunuz sorunuzun cevabı o olacaktır. Çok doğru sonuçlar veren bir fal yöntemi değildir. Bu nedenle çok fazla tercih edilmemektedir. Dış etkenlerden çok fazla etkilenen bir fal türüdür. Kişinin objektif olması da oldukça zordur.

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Suzan

ilk defa su falı baktırdım. başta tereddüt ettim ama sizin enerjinizi alınca iyi ki baktırdım dedim. bana dedikleriniz doğru çıktı. Enerjinize ve dediklerinize hayran kaldım. İyi ki tanıştık.

Fadime

Bir çok yer de fal baktırdım böyle falcılar görmedim ekipteki herkese baktırdım hepsinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. İyi ki rastlamışım size.

Eray

Kahve+tarot baktırdım. Yaşadıklarımı aynen bildi. Kendisini şaşkınlıkla dinledim.Teşekkür ederim.

Cem

Ben işimle ilgili karar vermeden önce buraya kesinlikle bir fal baktırırım. Daha yanılmadılar.Seve seve yorumumu yapıyorum buraya. Çok teşekkür ederim sizlere.

Hacer

Bir arkadaşımın siz de baktırdığı falı öve öve bitiremediği için içimde bir merak uyandı. İnanmayarak baktırdım. Ama o nasıl bir fal bakma beni hiç tanımayan falcı resmen hayatımı anlattı Hala şok içindeyim ... Teşekkür ederim bu güzel tecrübeyi bana yaşattığınız için.

Büşra

Resmen içimi okudu . dediklerinden sonra hemen çıkar mı ? Bundan sonra tek fal baktıracağım yer burası.

Sevim

erkek arkadaşımdan bir sene önce ayrıldık. Hiç arayıp sormuyordu. Falcı hanım belki inanmacaksınız ama bu öğleden sonra seni arayacak dedi. saat 4 de erkek arkadaşım aradı. Yani ne diyebilirim ki ....Hiç bir yere yorum yapan biri değilim ama buraya yorumu seve seve yaptım. İyi ki varsınız.

İsmail

Hakikaten çok şaşırtıcı. Özellikle fal baktırma sebebim olan çok merak ettiğim iki özel konuya da nokta atışı cevap buldum. 3 tane de benden soru istedi. Gerek bile kalmadı soru sormaya . Çok teşekkürler.

Elif

Yani müthiş . Net tarih ve neredeyse isimde harflerin tamamı ve olası olaydaki kişi sayısı bile anlatılmayacak kadar mükemmel. Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Nasıl biliyorlar ?

Arzu

Böyle bir şey olabilir mi ? 2 gün sonra tapu işleriyle uğraşacaksınız dedi falcı. Dedim ne alaka. Şu an tapuda işlerimiz az önce bitti. Pes doğrusu . Bayıldım resmen.