Mum Falı Nedir?

Yıllardır insanlar, geleceği yorumlamak için çaba harcamışlardır. Bu amaçla birçok farklı yola başvurmuşlar ve çok farklı deneyimler yaşamışlar. Bu uğraşların sonucunda fal kavramı ortaya çıkmıştır. Fal, gittikçe farklı farklı şekillere bürünmüştür. Toplumdan topluma değişen fallar ve malzemeler bulunur. İşte o zamanlardan bugünlere gelen fal, şuan pek çok çeşidi ile popüler bir kavram olmuştur. Herkesin merak ettiği şeyler elbet vardır. İşte bu merakı gidermek için ve gelecekten haber almak için günümüzde de fal yöntemine başvurulur. Ancak dikkat edilmesi gereken bir konu vardır. Falan bakan kişi mutlaka gerçek falcı olmalıdır. Yıllardır devam eden fal yöntemlerinden biri de mum falıdır. Aslında çok yaygın bir fal türü değildir. Genelde de kişilerin aşk hayatları ile ilgili bilgiler verir. Aşk hayatınızın nasıl olacağı, kimle karşılaşacağınız ve ne zaman bir birlikteliğe adım atacağınızı söyler. Özellikle gerçek bir falcı tarafından bakılırsa daha net sonuçların ortaya çıkması kaçınılmaz olacaktır.

 

Nasıl Bakılır?

Bir mum yakılır ve bu mumdan çıkan ateş yorumlanır. Ancak bu durum yüzeysel bir şekilde gerçekleşmez. Fala bakan kişi bu ateşe fazlasıyla odaklanır. Ateş dışında alt tarafta eriyen mumun hareketleri de izlenir ve bu da yorumlanır. Eğer iki kişi arasında bulunan bir ilişki yorumlanacak ise iki adet mum yakılır. Yan yana koyulan ve yanmaya devam eden bu mumların birbirlerine karşı olan hareketleri izlenir. Bu hareketler sonucunda ilişki yorumlanacaktır. 

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Suzan

ilk defa su falı baktırdım. başta tereddüt ettim ama sizin enerjinizi alınca iyi ki baktırdım dedim. bana dedikleriniz doğru çıktı. Enerjinize ve dediklerinize hayran kaldım. İyi ki tanıştık.

Fadime

Bir çok yer de fal baktırdım böyle falcılar görmedim ekipteki herkese baktırdım hepsinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. İyi ki rastlamışım size.

Eray

Kahve+tarot baktırdım. Yaşadıklarımı aynen bildi. Kendisini şaşkınlıkla dinledim.Teşekkür ederim.

Cem

Ben işimle ilgili karar vermeden önce buraya kesinlikle bir fal baktırırım. Daha yanılmadılar.Seve seve yorumumu yapıyorum buraya. Çok teşekkür ederim sizlere.

Hacer

Bir arkadaşımın siz de baktırdığı falı öve öve bitiremediği için içimde bir merak uyandı. İnanmayarak baktırdım. Ama o nasıl bir fal bakma beni hiç tanımayan falcı resmen hayatımı anlattı Hala şok içindeyim ... Teşekkür ederim bu güzel tecrübeyi bana yaşattığınız için.

Büşra

Resmen içimi okudu . dediklerinden sonra hemen çıkar mı ? Bundan sonra tek fal baktıracağım yer burası.

Sevim

erkek arkadaşımdan bir sene önce ayrıldık. Hiç arayıp sormuyordu. Falcı hanım belki inanmacaksınız ama bu öğleden sonra seni arayacak dedi. saat 4 de erkek arkadaşım aradı. Yani ne diyebilirim ki ....Hiç bir yere yorum yapan biri değilim ama buraya yorumu seve seve yaptım. İyi ki varsınız.

İsmail

Hakikaten çok şaşırtıcı. Özellikle fal baktırma sebebim olan çok merak ettiğim iki özel konuya da nokta atışı cevap buldum. 3 tane de benden soru istedi. Gerek bile kalmadı soru sormaya . Çok teşekkürler.

Elif

Yani müthiş . Net tarih ve neredeyse isimde harflerin tamamı ve olası olaydaki kişi sayısı bile anlatılmayacak kadar mükemmel. Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Nasıl biliyorlar ?

Arzu

Böyle bir şey olabilir mi ? 2 gün sonra tapu işleriyle uğraşacaksınız dedi falcı. Dedim ne alaka. Şu an tapuda işlerimiz az önce bitti. Pes doğrusu . Bayıldım resmen.