Melek Falı Nedir?

Melek falı, çok eski yıllardan beri bakılan bir fal çeşididir. Tarihi oldukça eskiye dayanan bu fal herkes tarafından bilinen bir çeşit değildir. İşinde uzman bir gerçek falcı tarafından bakılmalıdır. Çok bilinmeyen bir fal çeşidi olduğu için melek falına bakacak bir falcı bulmak epey zordur. Melek falı, geleceğe dair bilgi verir. Gelecekte gerçekleşecek olayları öngörür ve bu olaylarda nasıl davranmanız gerektiğini size söyler. Ayrıca doğru ve yanlışın ayırt edilemediği durumlarda melek falı size yardımcı olacaktır. Sizin yanınızda her daim bulunan melekler sizlere bu konuda yardım edecektir. 

 

Nasıl Bakılır?

Melek falına nasıl bakılır sorusu en çok sorulan ve akla takılan konulardan biridir. Burada ilk dikkat edilmesi gereken ve en önemli olan şey falcının gerçek falcı olmasıdır. Yıllardır işinde uzman olan falcılar melek falına hakimdir ve net bir şekilde yorum yapar. Her zaman yanınızda bulunan meleklerden yardım alınır ve bu fala bakılır. Melekler size yön verir. Doğruyu ve yanlışı ayırt etmenizi sağlar. Sizi yanlışlardan uzaklaştırır. Alacağınız kararların doğruluğu veya yanlışlığı hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Aklınızda bulunan tüm sorulara cevap verir. Ayrıca melek falı herkes tarafından bilinmediği için bakacak çok az insan vardır. Kısacası melek falı, geleceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak dışında hem de sizin doğru kararlar vermenizi sağlayan bir fal çeşididir. Mutlaka baktırılması gerekir.

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Suzan

ilk defa su falı baktırdım. başta tereddüt ettim ama sizin enerjinizi alınca iyi ki baktırdım dedim. bana dedikleriniz doğru çıktı. Enerjinize ve dediklerinize hayran kaldım. İyi ki tanıştık.

Fadime

Bir çok yer de fal baktırdım böyle falcılar görmedim ekipteki herkese baktırdım hepsinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. İyi ki rastlamışım size.

Eray

Kahve+tarot baktırdım. Yaşadıklarımı aynen bildi. Kendisini şaşkınlıkla dinledim.Teşekkür ederim.

Cem

Ben işimle ilgili karar vermeden önce buraya kesinlikle bir fal baktırırım. Daha yanılmadılar.Seve seve yorumumu yapıyorum buraya. Çok teşekkür ederim sizlere.

Hacer

Bir arkadaşımın siz de baktırdığı falı öve öve bitiremediği için içimde bir merak uyandı. İnanmayarak baktırdım. Ama o nasıl bir fal bakma beni hiç tanımayan falcı resmen hayatımı anlattı Hala şok içindeyim ... Teşekkür ederim bu güzel tecrübeyi bana yaşattığınız için.

Büşra

Resmen içimi okudu . dediklerinden sonra hemen çıkar mı ? Bundan sonra tek fal baktıracağım yer burası.

Sevim

erkek arkadaşımdan bir sene önce ayrıldık. Hiç arayıp sormuyordu. Falcı hanım belki inanmacaksınız ama bu öğleden sonra seni arayacak dedi. saat 4 de erkek arkadaşım aradı. Yani ne diyebilirim ki ....Hiç bir yere yorum yapan biri değilim ama buraya yorumu seve seve yaptım. İyi ki varsınız.

İsmail

Hakikaten çok şaşırtıcı. Özellikle fal baktırma sebebim olan çok merak ettiğim iki özel konuya da nokta atışı cevap buldum. 3 tane de benden soru istedi. Gerek bile kalmadı soru sormaya . Çok teşekkürler.

Elif

Yani müthiş . Net tarih ve neredeyse isimde harflerin tamamı ve olası olaydaki kişi sayısı bile anlatılmayacak kadar mükemmel. Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Nasıl biliyorlar ?

Arzu

Böyle bir şey olabilir mi ? 2 gün sonra tapu işleriyle uğraşacaksınız dedi falcı. Dedim ne alaka. Şu an tapuda işlerimiz az önce bitti. Pes doğrusu . Bayıldım resmen.