Laro Tarot Falı Nedir?

Laro tarot, klasik tarot gibi 78 karttan oluşmaktadır. Ancak anlam ve yorumla bakımından klasik tarottan ayrılmaktadır. Klasik tarotta bulunan büyük arkanalardan ve her bir karta ayrı ayrı anlamlar verilerek numaralandırılmış 56 karttan oluşmaktadır. Kartların anlamları aynı olsada büyük arkanaların çizimleri klasik tarottan farklıdır.Laro tarot daha soyut yaklaşımlarda bulunmaktadır. Tinsel konular üzerine bakıldığında yapılan yorumlamalar daha başarılı olmaktadır.

Nasıl Bakılır?

Tarot fallarınla bir çok yöntem kullanılmaktadır. Laro tarot falı bakılırken genellikle kullanılan bir yöntem  vardır. İlk olarak kartlar karıştırılır, sonrasında kartlar kesilir ve seçilir. Ancak laro tarotta bu kesme ve seçme işlemi yapılırken sol elin kullanılması gerekir. Bunun sebebi sol elin kalbe daha yakın olması sebebiyle kartlarla kurulacak olan bağın daha güçlü olması ve enerjinin daha iyi aktarılacak olmasıdır. 4 kart seçilir ve falına bakılan kişinin sekiz sorusuyla kartlar yorumlanmaya başlayabilir.

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Suzan

ilk defa su falı baktırdım. başta tereddüt ettim ama sizin enerjinizi alınca iyi ki baktırdım dedim. bana dedikleriniz doğru çıktı. Enerjinize ve dediklerinize hayran kaldım. İyi ki tanıştık.

Fadime

Bir çok yer de fal baktırdım böyle falcılar görmedim ekipteki herkese baktırdım hepsinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. İyi ki rastlamışım size.

Eray

Kahve+tarot baktırdım. Yaşadıklarımı aynen bildi. Kendisini şaşkınlıkla dinledim.Teşekkür ederim.

Cem

Ben işimle ilgili karar vermeden önce buraya kesinlikle bir fal baktırırım. Daha yanılmadılar.Seve seve yorumumu yapıyorum buraya. Çok teşekkür ederim sizlere.

Hacer

Bir arkadaşımın siz de baktırdığı falı öve öve bitiremediği için içimde bir merak uyandı. İnanmayarak baktırdım. Ama o nasıl bir fal bakma beni hiç tanımayan falcı resmen hayatımı anlattı Hala şok içindeyim ... Teşekkür ederim bu güzel tecrübeyi bana yaşattığınız için.

Büşra

Resmen içimi okudu . dediklerinden sonra hemen çıkar mı ? Bundan sonra tek fal baktıracağım yer burası.

Sevim

erkek arkadaşımdan bir sene önce ayrıldık. Hiç arayıp sormuyordu. Falcı hanım belki inanmacaksınız ama bu öğleden sonra seni arayacak dedi. saat 4 de erkek arkadaşım aradı. Yani ne diyebilirim ki ....Hiç bir yere yorum yapan biri değilim ama buraya yorumu seve seve yaptım. İyi ki varsınız.

İsmail

Hakikaten çok şaşırtıcı. Özellikle fal baktırma sebebim olan çok merak ettiğim iki özel konuya da nokta atışı cevap buldum. 3 tane de benden soru istedi. Gerek bile kalmadı soru sormaya . Çok teşekkürler.

Elif

Yani müthiş . Net tarih ve neredeyse isimde harflerin tamamı ve olası olaydaki kişi sayısı bile anlatılmayacak kadar mükemmel. Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Nasıl biliyorlar ?

Arzu

Böyle bir şey olabilir mi ? 2 gün sonra tapu işleriyle uğraşacaksınız dedi falcı. Dedim ne alaka. Şu an tapuda işlerimiz az önce bitti. Pes doğrusu . Bayıldım resmen.