Karma Fal Nedir?

Karma, evrenin görünmeyen yasası olarak tanımlanabilir. Her eylemin eşit ve zıt bir geri dönüşü olduğunu söyler. Basit bir şekilde ‘ne ekersen onu biçersin’ sözüyle de anlatılabilir. Yaptığımız ya da düşündüğümüz her şeyin bir karşılığı vardır. Bu durum karma yasası olarak açıklanır. 

Yine aynı şekilde şuan yaşadığımız bazı durumlar geçmişin yansıması olarak görülür. Hayatımızın önceki kısımlarında ya da bir önceki hayatımızda yaptığımız eylemlerin karşılığını yaşamaktayız. Bu hem iyi hem de kötü olabilir. Cezalandırılma yöntemi gibi görülür ancak bu yanlış bir düşüncedir. Yapılan her iyi ve her kötü şeyin karşılığı vardır. Sebep sonuç ilişkisidir. Başımıza gelen her durum karma yasası sonucunda oluşur. Bu hem mutluluk hem de acı verebilir. 

Bazen bazı insanlar, şanslı ya da şanssız olarak tanıtılır. Ancak karma yasasına baktığımızda bu ‘ne ekersen onu biçersin’ olarak açıklanır. Yaptığınız küçük bir iyilik ya da küçük bir kötülük, büyük bir sonuç olarak geri dönebilir. 

Sanskritçe, Hindistan’da resmi olarak kabul edilen dillerden biridir. Tanımına baktığımızda karma anlamına geldiğini görürüz. Özellikle Hindistan’da bu duruma çok önem verilir. Karma bir neden sonuç yasasıdır. Her hareketin ve her düşüncenin bir geri dönüşü olacaktır.

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Suzan

ilk defa su falı baktırdım. başta tereddüt ettim ama sizin enerjinizi alınca iyi ki baktırdım dedim. bana dedikleriniz doğru çıktı. Enerjinize ve dediklerinize hayran kaldım. İyi ki tanıştık.

Fadime

Bir çok yer de fal baktırdım böyle falcılar görmedim ekipteki herkese baktırdım hepsinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. İyi ki rastlamışım size.

Eray

Kahve+tarot baktırdım. Yaşadıklarımı aynen bildi. Kendisini şaşkınlıkla dinledim.Teşekkür ederim.

Cem

Ben işimle ilgili karar vermeden önce buraya kesinlikle bir fal baktırırım. Daha yanılmadılar.Seve seve yorumumu yapıyorum buraya. Çok teşekkür ederim sizlere.

Hacer

Bir arkadaşımın siz de baktırdığı falı öve öve bitiremediği için içimde bir merak uyandı. İnanmayarak baktırdım. Ama o nasıl bir fal bakma beni hiç tanımayan falcı resmen hayatımı anlattı Hala şok içindeyim ... Teşekkür ederim bu güzel tecrübeyi bana yaşattığınız için.

Büşra

Resmen içimi okudu . dediklerinden sonra hemen çıkar mı ? Bundan sonra tek fal baktıracağım yer burası.

Sevim

erkek arkadaşımdan bir sene önce ayrıldık. Hiç arayıp sormuyordu. Falcı hanım belki inanmacaksınız ama bu öğleden sonra seni arayacak dedi. saat 4 de erkek arkadaşım aradı. Yani ne diyebilirim ki ....Hiç bir yere yorum yapan biri değilim ama buraya yorumu seve seve yaptım. İyi ki varsınız.

İsmail

Hakikaten çok şaşırtıcı. Özellikle fal baktırma sebebim olan çok merak ettiğim iki özel konuya da nokta atışı cevap buldum. 3 tane de benden soru istedi. Gerek bile kalmadı soru sormaya . Çok teşekkürler.

Elif

Yani müthiş . Net tarih ve neredeyse isimde harflerin tamamı ve olası olaydaki kişi sayısı bile anlatılmayacak kadar mükemmel. Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Nasıl biliyorlar ?

Arzu

Böyle bir şey olabilir mi ? 2 gün sonra tapu işleriyle uğraşacaksınız dedi falcı. Dedim ne alaka. Şu an tapuda işlerimiz az önce bitti. Pes doğrusu . Bayıldım resmen.