Kader Falı Nedir?

Kader falı kişinin doğduğu tarihe göre bakılan fallar arasındadır. Uzun yıllardan veri bireylerin çok fazla merak ettikleri fal çeşitti olmaktadır. Kaderin ve gelecek olayların rakamlara göre yorumlanmasında yardımcı olan kader falı birçok kişinin merak ettiği faldır. Her bireyin doğduğu yıl ve ay ile hesaplanan ve bu sayıların kaderdeki dili olarak yorumlanan fal türleridir. 

Nasıl Bakılır?

Kişilerin doğum tarihine anlam katmak ve rakamların hangi anlamı belirlediğini gösteren fal çeşitlerindendir. Genelde genç kesim insanların ilgilendikleri kader falı güvenilir kişilerce bakılması gereken fal çeşitlerindendir. Şu durumda fal baktıran kişinin cinsiyetinde temel alınmaktadır. Doğum tarihlerinde olan rakamların kaderde bir anlamı olması durumundan dolayı falın diğer adı da sayıların dili olarak belirlenmektedir. Doğumdan ölüme kadar yaşanacak olan olayların rakamsal bütünlüğünü bulmaya yönelik olan faldır. Kişilerin dünya üzerinde olan kaderinin bulunmasında ve nasıl bir niyeti olduğunun belirlenmesinde yardımcıdır. İnsanların bütün sırlarının aslında doğum tarihinde olduğunu bilmek ve bu hizmetten de çevrimiçi yararlanmak mümkündür. Kader falı bakılırken kişilerin isimleri de önemlidir. Arkadaş çevresi, aile, eğitim, yaşam kalitesi ile alakalı olarak da rakamlar genel bilgilendirme yapar.

 

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Suzan

ilk defa su falı baktırdım. başta tereddüt ettim ama sizin enerjinizi alınca iyi ki baktırdım dedim. bana dedikleriniz doğru çıktı. Enerjinize ve dediklerinize hayran kaldım. İyi ki tanıştık.

Fadime

Bir çok yer de fal baktırdım böyle falcılar görmedim ekipteki herkese baktırdım hepsinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. İyi ki rastlamışım size.

Eray

Kahve+tarot baktırdım. Yaşadıklarımı aynen bildi. Kendisini şaşkınlıkla dinledim.Teşekkür ederim.

Cem

Ben işimle ilgili karar vermeden önce buraya kesinlikle bir fal baktırırım. Daha yanılmadılar.Seve seve yorumumu yapıyorum buraya. Çok teşekkür ederim sizlere.

Hacer

Bir arkadaşımın siz de baktırdığı falı öve öve bitiremediği için içimde bir merak uyandı. İnanmayarak baktırdım. Ama o nasıl bir fal bakma beni hiç tanımayan falcı resmen hayatımı anlattı Hala şok içindeyim ... Teşekkür ederim bu güzel tecrübeyi bana yaşattığınız için.

Büşra

Resmen içimi okudu . dediklerinden sonra hemen çıkar mı ? Bundan sonra tek fal baktıracağım yer burası.

Sevim

erkek arkadaşımdan bir sene önce ayrıldık. Hiç arayıp sormuyordu. Falcı hanım belki inanmacaksınız ama bu öğleden sonra seni arayacak dedi. saat 4 de erkek arkadaşım aradı. Yani ne diyebilirim ki ....Hiç bir yere yorum yapan biri değilim ama buraya yorumu seve seve yaptım. İyi ki varsınız.

İsmail

Hakikaten çok şaşırtıcı. Özellikle fal baktırma sebebim olan çok merak ettiğim iki özel konuya da nokta atışı cevap buldum. 3 tane de benden soru istedi. Gerek bile kalmadı soru sormaya . Çok teşekkürler.

Elif

Yani müthiş . Net tarih ve neredeyse isimde harflerin tamamı ve olası olaydaki kişi sayısı bile anlatılmayacak kadar mükemmel. Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Nasıl biliyorlar ?

Arzu

Böyle bir şey olabilir mi ? 2 gün sonra tapu işleriyle uğraşacaksınız dedi falcı. Dedim ne alaka. Şu an tapuda işlerimiz az önce bitti. Pes doğrusu . Bayıldım resmen.