Gizlilik Politikamız

Kullanıcılar Maksatfal’ da sunulan hizmetlerden yararlanarak siteye erişim sağlayarak 18 yaşından büyük olduklarını; iş bu kullanım şartlarının tamamını okuduklarını ve içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ederek onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.Falcıların fal yorumları tecrübelerinin ışığında tamamen bir öngörü bir yorumlama olup gelecekten haber vermez ve kesinliği yoktur. Ve geleneksel falın eğlence halidir. Maksatfal’da yapılan yorumlar geleneksel fal dilinin sohbet halidir.18 yaşından küçüklerin Maksatfal sitesini kullanmaması tavsiye olunur.
 Maksatfal Tüm kullanıcıların kişilik haklarına ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Maddelerde yazılı sebepler dışında ve yargı mercileri istemi haricinde, her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri, hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.
Maksatfal ,hizmet alan kişilerin davranışından sorumlu değildir. Hiçbir koşulda sitenin kullanımı, içeriği, çevrimiçi ya da çevrimdışı konumda olsunlar hizmet alanlar arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa sorumlu değildir.
Maksatfal sitesinde fallara yapılan yorumlardan falcılar sorumludur. Yazılarda insani değerleri küçük düşürücü, yasalara ve devlete karşı herhangi bir propaganda yapmak kesinlikle yasaktır.
Maksatfal hiçbir sebep beyan etmeden istediği hizmet alanInların üyeliklerini iptal etme, sunduğu hizmetin şeklini değiştirme ve/veya iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.
Maksatfal, Kullanım Şartları’nı tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir.

Sitemizce alınan bilgiler sadece sitenin servislerinden sorunsuzca faydalanmanızı sağlamak amacı ile alınmış temel bilgilerdir.
maksatfal.com, size en iyi hizmeti vermek için e-mail adresiniz gibi bir takım bilgilerinizi sizin onayınızla alarak sisteme kaydeder ve maksatfal.com, siz kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz. Kullanıcılar arasındaki yazışmaları diğer kullanıcılara açmaz.
Kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu ‘Gizlilik Politikası’ metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.
Kişisel bilgilerinizi ancak Kullanım Koşullarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde yasal mercilere açabilir.
Kişisel bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. maksatfal.com, bilgilerinizi korumak için en güncel teknoloji standartlarını kullanmaktadır.