Falcılarımız

Dilan Diyarbakır'ın en iyi falcılarından biridir. 40 yıldır fal bakmaktadır. Balık burcu olan dilan hatun el almış değil el verenlerdendir. Fal Hafezi olan Dilan Hatun yorumlarıyla nefes kesen medyumlarımızdan biridir.

Dilan
[MEDYUM]

Fas kökenli Suray , küçük yaşta gördüğü rüyalarla kendini keşfetmeye başlamıştır. Anneannesi ; Nene Zaida lakaplı dönemin en meşhur fal hafezlerindendir. Suray ananesinin el vermesiyle kendini keşfetmeye başlamış ve yeteneğini giderek geliştrimiştir. El falı , Ateş falı ,su falı ,yıldızname ,bakla falı ,sarkaç falı,mum falılarında uzmandır.

Suray
[Okültizm Uzmanı]

Enerji çalışmalarında tam bir uzman olan Alisa çeşitli ritüellerle hayatınızı anlamlı kılmaya devam edecek. tariflerine ve öngörülerine şaşıp kalacaksınız.

Alisa
[Evren enerjisi uzmanı]
3_optimized

Olumlama uzmanı ve mentalist olan Nil Hanım yaşadığımız olumsuz olayları ve bilinçaltında kodlanan negatif düşünceleri geride bırakmamıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda üst düzey bir medyum olan Nil, kül falı ,ateş falı , küre falı ,karalama falı,çerçeve falı, yıldızname gibi fal türlerinde de uzmandır.

Nil
[Mentalist & Olumlama Uzmanı]
nil-min

Gaziantep'in en çok aranan spritüel ilimler uzmanı Duru , MaksatFal'da ! Kova burcu , samimi sesi ve farklı yorumlarıyla ateş falı , su falı , tüm tarot çeşitleri , yıldızname, küre falı ,mum falı gibi bir çok fal çeşitlerinde uzmandır.Aynı zamanda Ritüeller de yapan duru nokta atışlarıyla sizi her zaman şaşırtmaya devam edecektir.

Duru
[Spiritüel iLİMLER uZMANI]
shutterstock_108303887-min

Yengeç burcu ve Rus asıllı olan Han Latince ve Rusça dillerine hakimdir. Spirütüel İlimler üzerine bir çok çalışma yapmıştır ve kendini bu konuda yetiştirmiş en iyi fal hafezlerden biridir. Ritüel çalışmaları da yapan Han ; size bambaşka bir dünyanın kapısını açacaktır.

han
[Gizemli İlimler Uzmanı]
shutterstock_236490931-min

Yaşadığımız süre boyunca başımıza gelen olaylarla tam anlamıyla başa çıkamayabiliriz. Hayatımızın her alanında bizi dinleyen ve anlayan birileri olsun isteriz. yaşam koçu Doruk , tüm kararlarınızı netleştirmekte zorlandığınız anlarda sizin en iyi rehberiniz olacaktır.

Doruk
[Yaşam Koçu & Mentalist]
shutterstock_1337479355-min

25 yıldır tarot danışmanlığı yapan Deniz , Kartlarına yüklediği enerjiler sayesinde hayatınızda fark edemediğiniz ayrıntıları , gelecek ile ilgili ip uçlarını , geçmişte yaptığınız ama farkında olmadığınız olayları size teker teker anlatacaktır.

Deniz
[Tarot & Numeroloji Uzmanı]
rim-min

Yengeç burcu olan Zen, 37 yıldır bu işi yapmaktadır. Danışanlarının gönlünü fetheden , farklı bakış açılarıyla, size gelecek hakkında harika ip uçları verebilen ender yeteneklerdendir.

Zen
[Zihin Okuyan Kahin]
shutterstock_2045426126-min

Ünlülerin Falcısı ,Akrep burcu olan Doris bu zamana kadar görüp görebileceğiniz en farklı materyalleri kullanarak kendine özgü falları ile danışanlarına adeta dudak uçuklatmaktadır. Ateş falı, su falı ,yıldızname ,kum falı, rune fali ,küre falı gibi tüm fal çeşitlerine hakim bir fal hafezidir. Ayrıca üzerinizdeki tüm kötü enerjileri alan kurşun dökmede Üstad'dır.

Doris
[Spiritüel İlimler Uzmanı]
shutterstock_1689597145-min

Eski Usul Yıldızname çalışmalarıyla üstadlardan el alarak farkını ortaya koymuş aynı zamanda Tarot Kartları eğitimi veren ve yüzlerce öğrencisi olan, Rune falı gibi nokta atışı ,kesin tarihi veren Falların rahatlıkla üstesinden gelen, işini ilim ve bilimle birleştiren AZAD nadir bir yetenektir.Baktığı fallar ; Su falı ,Ateş Falı , Yıldızname ,Tarot ve Tarot çeşitleri , Rune Falı ve daha fazlası...

Azad
[Gizemli İlimler UZMANI & FAL HALEZİ]
shutterstock_241526461-min

Adana’nın en ünlü gizemli ilimler uzmanı ve remal (kum falına bakabilen ) olan Akrep burcu Deva hanım 37 yıllık tecrübesiyle ve özel mistik güçleriyle hayatınızı size anlatan seçilmiş kişilerden biridir. Kum (remil ) falı , Ateş falı ,Yıldızname , Su falı , Kahve falı gibi falları başarıyla yorumlamaktadır.

Deva
[Remal & Gizemli İlimler Uzmanı]
1_optimized

Atalarından el almış 45 yaşında terazi burcu olan Sezgi hanım ; henüz çocuk yaşta ,etrafı tarafından yetenekleri fark edilmiştir. Yaşadığınız veya yaşayacak olduğunuz olaylar ile ilgili tüm merak ettiklerinizi duru görüsü ve tarot kartlarına olan aşkı ile sizi hayretler içerisinde bırakarak gerçekleştirmektedir.

Sezgi
[Kahve Falı & Tarot Uzmanı]
shutterstock_1503902879-min

Yengeç burcu ve İran göçmeni olan toprak sarkaç falı , saat falı ,pusula falı gibi farklı falları yorumlamaktadır. Duyduklarınıza kesinlikle şaşıracaksınız.

Toprak
[Zamanın Efendisi]
2_optimized

Eylül ; Ortadoğu asıllı , balık burcu 35 yıllık tecrübesiyle ,seçilmiş kişilerden biri olan yetenekli medyum Eylül’ün yorumladığı fallar dillere destan olup , tekrar tekrar danışanları tarafından aranan bir isimdir. Yıldızname falı , Küre Falı, Karalama Falı, Tarot Falı , Su falı, Ateş falı ve Bakla fallarını yorumlamaktadır.

Eylül
[ Medyum]
shutterstock_2049447122-min

Mina , Şifalandırma yöntemleriyle sizi iyileştiren ve hayatınızda bozulmaya yüz tutmuş karma dengelerinizi yeniden düzenleyecek enerji paylaşım çalışmalarıyla, bozulan ilişkinizin hem analizini yapabilen hem de şifalandıran yöntemlere sahip reiki sertifikalı falcılarımızdan biridir ayrıca, aşk falı ve kahve fallarını da yorumlamaktadır.

Mina
[İlişki Şifalandırıcı]
shutterstock_1712685316-min
[ +]
YILLIK TECRÜBE
[ +]
HİZMET
[ +]
Müşteri
[ Müşterilerimiz ]

Neler Söyledi?

Suzan

ilk defa su falı baktırdım. başta tereddüt ettim ama sizin enerjinizi alınca iyi ki baktırdım dedim. bana dedikleriniz doğru çıktı. Enerjinize ve dediklerinize hayran kaldım. İyi ki tanıştık.

Fadime

Bir çok yer de fal baktırdım böyle falcılar görmedim ekipteki herkese baktırdım hepsinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. İyi ki rastlamışım size.

Eray

Kahve+tarot baktırdım. Yaşadıklarımı aynen bildi. Kendisini şaşkınlıkla dinledim.Teşekkür ederim.

Cem

Ben işimle ilgili karar vermeden önce buraya kesinlikle bir fal baktırırım. Daha yanılmadılar.Seve seve yorumumu yapıyorum buraya. Çok teşekkür ederim sizlere.

Hacer

Bir arkadaşımın siz de baktırdığı falı öve öve bitiremediği için içimde bir merak uyandı. İnanmayarak baktırdım. Ama o nasıl bir fal bakma beni hiç tanımayan falcı resmen hayatımı anlattı Hala şok içindeyim ... Teşekkür ederim bu güzel tecrübeyi bana yaşattığınız için.

Büşra

Resmen içimi okudu . dediklerinden sonra hemen çıkar mı ? Bundan sonra tek fal baktıracağım yer burası.

Sevim

erkek arkadaşımdan bir sene önce ayrıldık. Hiç arayıp sormuyordu. Falcı hanım belki inanmacaksınız ama bu öğleden sonra seni arayacak dedi. saat 4 de erkek arkadaşım aradı. Yani ne diyebilirim ki ....Hiç bir yere yorum yapan biri değilim ama buraya yorumu seve seve yaptım. İyi ki varsınız.

İsmail

Hakikaten çok şaşırtıcı. Özellikle fal baktırma sebebim olan çok merak ettiğim iki özel konuya da nokta atışı cevap buldum. 3 tane de benden soru istedi. Gerek bile kalmadı soru sormaya . Çok teşekkürler.

Elif

Yani müthiş . Net tarih ve neredeyse isimde harflerin tamamı ve olası olaydaki kişi sayısı bile anlatılmayacak kadar mükemmel. Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Nasıl biliyorlar ?

Arzu

Böyle bir şey olabilir mi ? 2 gün sonra tapu işleriyle uğraşacaksınız dedi falcı. Dedim ne alaka. Şu an tapuda işlerimiz az önce bitti. Pes doğrusu . Bayıldım resmen.