Durugölü Falı Nedir?

farklı bir fal türü oluşu ile son günlerde bir hayli dikkat çekiyor. Fal kültürü bir hayli geniş olan ülkemizde, birbirinden farklı isimde fal içeriğine ulaşmak mümkündür. Altıncı his ile bağdaştırılan bu fal türü, etkili bakıldığında karşısındaki kişiyi adeta hayrete düşürüyor. Ancak bu fala bakılırken de olabildiğince, dikkatli davranmak gerekiyor.

Nasıl Bakılır?

Durugörü falı konusunda kapsamlı bilgilere yer verdikten sonra nasıl bakılır konusuna da değinilmelidir. Durugörü’ye bakmak için öncelikle fal bakılacak kişiden bilgileri istenir. Sonrasında yeteneği olan kişinin yaklaşık 45 dakikalık bir transa geçmesi gerekecektir.

Bu süreçte gördüğü her şeyi kağıda aktarması istenir. Kağıda aktardığı sembollerin anlamı neyse bu doğrultuda oluşabilecekler yorumlanır. Bu fala bakacak kişi aklına takılan her sorunun cevabını falına baktığı kişide arar. Her sonuç doğrultusunda kişinin yeniden transa girmesi gerekebilir.

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Suzan

ilk defa su falı baktırdım. başta tereddüt ettim ama sizin enerjinizi alınca iyi ki baktırdım dedim. bana dedikleriniz doğru çıktı. Enerjinize ve dediklerinize hayran kaldım. İyi ki tanıştık.

Fadime

Bir çok yer de fal baktırdım böyle falcılar görmedim ekipteki herkese baktırdım hepsinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. İyi ki rastlamışım size.

Eray

Kahve+tarot baktırdım. Yaşadıklarımı aynen bildi. Kendisini şaşkınlıkla dinledim.Teşekkür ederim.

Cem

Ben işimle ilgili karar vermeden önce buraya kesinlikle bir fal baktırırım. Daha yanılmadılar.Seve seve yorumumu yapıyorum buraya. Çok teşekkür ederim sizlere.

Hacer

Bir arkadaşımın siz de baktırdığı falı öve öve bitiremediği için içimde bir merak uyandı. İnanmayarak baktırdım. Ama o nasıl bir fal bakma beni hiç tanımayan falcı resmen hayatımı anlattı Hala şok içindeyim ... Teşekkür ederim bu güzel tecrübeyi bana yaşattığınız için.

Büşra

Resmen içimi okudu . dediklerinden sonra hemen çıkar mı ? Bundan sonra tek fal baktıracağım yer burası.

Sevim

erkek arkadaşımdan bir sene önce ayrıldık. Hiç arayıp sormuyordu. Falcı hanım belki inanmacaksınız ama bu öğleden sonra seni arayacak dedi. saat 4 de erkek arkadaşım aradı. Yani ne diyebilirim ki ....Hiç bir yere yorum yapan biri değilim ama buraya yorumu seve seve yaptım. İyi ki varsınız.

İsmail

Hakikaten çok şaşırtıcı. Özellikle fal baktırma sebebim olan çok merak ettiğim iki özel konuya da nokta atışı cevap buldum. 3 tane de benden soru istedi. Gerek bile kalmadı soru sormaya . Çok teşekkürler.

Elif

Yani müthiş . Net tarih ve neredeyse isimde harflerin tamamı ve olası olaydaki kişi sayısı bile anlatılmayacak kadar mükemmel. Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Nasıl biliyorlar ?

Arzu

Böyle bir şey olabilir mi ? 2 gün sonra tapu işleriyle uğraşacaksınız dedi falcı. Dedim ne alaka. Şu an tapuda işlerimiz az önce bitti. Pes doğrusu . Bayıldım resmen.