Çingene Falı Nedir?

Çingene Tarot Falı, tarot falı çeşitlerinden biridir. Geçmişi çok eski tarihlere dayanmaktadır. Bununla birlikte Çingene Tarot Falı’nın kökeni Hindistan’a dayanır. Özellikle Kuzey Hindistan’da ortaya çıktığı düşünülüyor. Yıllar içinde tüm dünyaya yayılmıştır. Önce Orta Doğu ve Anadolu’da daha sonra ise Avrupa’da yaygın hale gelmiştir. Gün geçtikçe popülerliği artmıştır. Çingene tarot falı neredeyse 500 yıllık bir tarihe sahiptir. 78 adet tarot kartı bulunmaktadır. Ancak bu fal normal tarot falına göre karışık bir yapıya sahiptir. Bu nedenle uzman bir falcı tarafından bakılması gerekir. Ayrıca çingene tarot farlı geleceğe dair bilgiler vermektedir. Sadece gelecek ile kalmaz. Çıkan kartlara göre hem gelecek hem geçmiş hakkında bilgi verebilir.

Tüm gizli kalanlar ve sırlar Çingene Tarotu ile ortaya çıkacaktır. Hayata dair sırların hepsini burada öğrenebilirsiniz. Geçmişin ve geleceğin gizemini sizlere sunacaktır. Hatta bazı sorulara net bir şekilde cevap verecektir.

Nasıl Bakılır?

Tarot çeşitlerinden biri olan Çingene Tarotu, herkes tarafından kolayca bakılabilecek bir tarot değildir. İşini iyi bile gerçek falcı tarafından bakılması daha iyi olacaktır. Çünkü gerçek falcı daha doğru şeyler söyleyecektir. Kartların anlamlarına da hakim olacaktır. 3 farklı açılıma sahiptir. Bunlar Aşk Çingene Tarotu, Çingene Tarot Dizilimi ve Basit Çingene Tarot Dizilimi olarak isimlendirilir. İlk seçenek olan Aşk Çingene Tarotu için 3 adet kart seçilmektedir. Seçilen 3 kart aşk hayatınızın geçmişini, şimdiki zamanını ve geleceğini anlatır. Diğer bir seçenek olan Çingene Tarot Dizilimi için ilk başta 21 kart seçilir. 7’li olacak şekilde üçe ayrılır. Her bir 7’li deste geçmişi, şimdiki anı ve geleceği temsil eder. Son seçenek olan Basit Çingene Tarot Dizilimi ise 36 adet kartın seçilmesi ile başlar. Burada da farklı bir metod kullanılır ve yine geçmiş, şimdiki zaman, gelecek hakkında bilgi verilir.

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Suzan

ilk defa su falı baktırdım. başta tereddüt ettim ama sizin enerjinizi alınca iyi ki baktırdım dedim. bana dedikleriniz doğru çıktı. Enerjinize ve dediklerinize hayran kaldım. İyi ki tanıştık.

Fadime

Bir çok yer de fal baktırdım böyle falcılar görmedim ekipteki herkese baktırdım hepsinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. İyi ki rastlamışım size.

Eray

Kahve+tarot baktırdım. Yaşadıklarımı aynen bildi. Kendisini şaşkınlıkla dinledim.Teşekkür ederim.

Cem

Ben işimle ilgili karar vermeden önce buraya kesinlikle bir fal baktırırım. Daha yanılmadılar.Seve seve yorumumu yapıyorum buraya. Çok teşekkür ederim sizlere.

Hacer

Bir arkadaşımın siz de baktırdığı falı öve öve bitiremediği için içimde bir merak uyandı. İnanmayarak baktırdım. Ama o nasıl bir fal bakma beni hiç tanımayan falcı resmen hayatımı anlattı Hala şok içindeyim ... Teşekkür ederim bu güzel tecrübeyi bana yaşattığınız için.

Büşra

Resmen içimi okudu . dediklerinden sonra hemen çıkar mı ? Bundan sonra tek fal baktıracağım yer burası.

Sevim

erkek arkadaşımdan bir sene önce ayrıldık. Hiç arayıp sormuyordu. Falcı hanım belki inanmacaksınız ama bu öğleden sonra seni arayacak dedi. saat 4 de erkek arkadaşım aradı. Yani ne diyebilirim ki ....Hiç bir yere yorum yapan biri değilim ama buraya yorumu seve seve yaptım. İyi ki varsınız.

İsmail

Hakikaten çok şaşırtıcı. Özellikle fal baktırma sebebim olan çok merak ettiğim iki özel konuya da nokta atışı cevap buldum. 3 tane de benden soru istedi. Gerek bile kalmadı soru sormaya . Çok teşekkürler.

Elif

Yani müthiş . Net tarih ve neredeyse isimde harflerin tamamı ve olası olaydaki kişi sayısı bile anlatılmayacak kadar mükemmel. Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Nasıl biliyorlar ?

Arzu

Böyle bir şey olabilir mi ? 2 gün sonra tapu işleriyle uğraşacaksınız dedi falcı. Dedim ne alaka. Şu an tapuda işlerimiz az önce bitti. Pes doğrusu . Bayıldım resmen.