Bakla Falı Nedir?

Bakla falı nın kökeni Hindistan’a dayanmaktadır. Daha sonrasında popüler hale gelen bu fal çeşidi çingeneler aracılığı ile Avrupa’ya kadar taşınmıştır. Bakımı oldukça kolaydır ancak uzman ve gerçek bir falcı tarafından bakılması gerekir. Enerjisi yüksek bir falcının baklalara dokunduğu anda tüm enerjisini onlara geçer. Gerçek falcının bakacağı bakla falı çok daha doğru sonuçları ortaya çıkaracaktır.

 

Nasıl Bakılır?

Bu falın ilk şartı baklalara dokunmak ve bu esnada akıldan bir niyet geçirmektir. Ardından ise bu baklalar ve kullanılan küçük eşyalar avuca alınmalıdır. Her iki avuca alınan bu eşyalar, dağınık bir şekilde masaya atılır. Bu dağıtma sırasında saçılan taneler, her neyi simgeliyorlarsa ona göre dağılır. Dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan biri malzemelerin sert bir şekilde atılmaması gerektiğidir. Ayrıca birde direkt düz bir şekilde atılmamalıdır. Hafifçe karıştırılıp dağıtılmalıdır. 

Falda kullanılan beyaz taş ya da düğme, baktıran kişiyi temsil edecektir. Her malzemenin düştüğü konuma bakılması gerekir. Bu malzemelerin yanında yer alan diğer malzemelerin de nereye düştüğüne önem gösterilmelidir. Hangisi yan yana hangisi uzak belirlenmelidir. Eğer sizi temsil eden taşların yanında olumlu taşlar bulunuyorsa bu dileklerinizin gerçekleşeceği anlamına gelir. Ya da negatif taşların yanında yer alıyorsa bunun sebebi mutlaka araştırılmalıdır. 

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Suzan

ilk defa su falı baktırdım. başta tereddüt ettim ama sizin enerjinizi alınca iyi ki baktırdım dedim. bana dedikleriniz doğru çıktı. Enerjinize ve dediklerinize hayran kaldım. İyi ki tanıştık.

Fadime

Bir çok yer de fal baktırdım böyle falcılar görmedim ekipteki herkese baktırdım hepsinden o kadar çok memnun kaldım ki anlatamam. İyi ki rastlamışım size.

Eray

Kahve+tarot baktırdım. Yaşadıklarımı aynen bildi. Kendisini şaşkınlıkla dinledim.Teşekkür ederim.

Cem

Ben işimle ilgili karar vermeden önce buraya kesinlikle bir fal baktırırım. Daha yanılmadılar.Seve seve yorumumu yapıyorum buraya. Çok teşekkür ederim sizlere.

Hacer

Bir arkadaşımın siz de baktırdığı falı öve öve bitiremediği için içimde bir merak uyandı. İnanmayarak baktırdım. Ama o nasıl bir fal bakma beni hiç tanımayan falcı resmen hayatımı anlattı Hala şok içindeyim ... Teşekkür ederim bu güzel tecrübeyi bana yaşattığınız için.

Büşra

Resmen içimi okudu . dediklerinden sonra hemen çıkar mı ? Bundan sonra tek fal baktıracağım yer burası.

Sevim

erkek arkadaşımdan bir sene önce ayrıldık. Hiç arayıp sormuyordu. Falcı hanım belki inanmacaksınız ama bu öğleden sonra seni arayacak dedi. saat 4 de erkek arkadaşım aradı. Yani ne diyebilirim ki ....Hiç bir yere yorum yapan biri değilim ama buraya yorumu seve seve yaptım. İyi ki varsınız.

İsmail

Hakikaten çok şaşırtıcı. Özellikle fal baktırma sebebim olan çok merak ettiğim iki özel konuya da nokta atışı cevap buldum. 3 tane de benden soru istedi. Gerek bile kalmadı soru sormaya . Çok teşekkürler.

Elif

Yani müthiş . Net tarih ve neredeyse isimde harflerin tamamı ve olası olaydaki kişi sayısı bile anlatılmayacak kadar mükemmel. Bu duygu anlatılmaz yaşanır. Nasıl biliyorlar ?

Arzu

Böyle bir şey olabilir mi ? 2 gün sonra tapu işleriyle uğraşacaksınız dedi falcı. Dedim ne alaka. Şu an tapuda işlerimiz az önce bitti. Pes doğrusu . Bayıldım resmen.